Makarska - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Makarska - velmi rušné letovisko, největší město Makarské riviéry se rozkládá při pobřeží v široké zátoce, kterou uzavírá ostrov Sveti Petar. Chrání ji masivy pohoří Biokovo a poskytuje také množství zelené vegetace. Dominantou Makarské je barokní kostel sv. Marka, který stojí na Kačićově náměstí. Makarska získala řadu ocenění v turismu za úpravu města a okolí, za kvalitu a různorodost pohostinských a turistických služeb. Pláže jsou oblázkové s jemnými kamínky a pozvolným vstupem do moře. Tato destinace je to ideální místo pro odpočinek a relax díky svému přijemnému středomořskému podnebí.

Je pro vás pohodlnější autobus nebo využití vlastní dopravy? Na tom nesejde. V obou případech vám nabízíme kvalitní ubytování v pokojích, studiích a apartmánech. Využijte naší nabídky a užijte si dovolenou u moře s výhledem na nádherná panoramata pohoří Biokovo!

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Makarska


Pro ty kteří se chtějí zapojit do aktivní dovolené, mohou na Makarské využít širokou škálu sportovních aktivit jako například potápění, plachtění, pěší turistika, horské výlety v pohoří Biokovo a další. Pokud se budete chtít večer pobavit a okusit tak nočního života najdete zde různé bary, kluby a diskotéky, které nabízejí pestrou paletu zábavy až do ranních hodin.

86825856