Promajna - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Promajna - moderní turistické letovisko Makarské riviéry, které se nachází na úpatí pohoří Biokovo, cca 4 km jižně od Bašky Vody a 6 km severně od Makarské. Promajna je ideální místo pro klidnou dovolenou s ubytováním, zvláště vhodné pro rodiny s malými dětmi díky překrásné oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře, která je lemována vysokými borovicemi poskytující stín. V těsné blízkosti od ubytování se lze občerstvit v několika plážových barech, restauracích a stáncích s rychlým občerstvením.


Je pro vás pohodlnější autobus nebo využití vlastní dopravy? Na tom nesejde. V obou případech vám nabízíme kvalitní ubytování v pokojích, studiích a apartmánech. Využijte naší nabídky a užijte si dovolenou u moře s výhledem na nádherná panoramata pohoří Biokovo!

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Promajna


Čisté moře, vzduch a udržované okolí jsou hlavní charakteristiky Promajny. Každého návštěvníka tohoto letoviska nadchne pohled z moře či z pláže na impozantní panorama pohoří Biokovo, které se tyčí nad celou Makarskou riviérou. Promajna obdržela několik cen za jedno z nejupravenějších míst na Jadranu – „Modrou květinu“ a proto si ubytování v této lokalitě mnoho návštěvníků moc pochvaluje.

814 (1)35