Sv. Filip i Jakov - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Sv. Filip i Jakov

Užijte si krásnou dovolenou 2024 ve Sv. Filip i Jakov na Zadarské riviéře v Chorvatsku. Ať už chcete jet na dovolenou autobusem nebo vlastní dopravou, nabízíme nejlepší ubytování v karavenech a mobilhomech.


Svatý Filip i Jakov (Sveti Filip i Jakov) je oblíbená turistická destinace pro dovolenou v Chorvatsku v oblasti Zadarské riviéry. Toto malé přímořské letovisko leží 3 kilometry severně od Biogradu na Moru na pobřeží Pašmanského kanálu. Nabízí krásné písečné i oblázkové pláže, možnosti procházek po okolní přírodě, objevování tichých zátok a pěší turistiku. Je to ideální výchozí bod pro výlety k vodopádům na řece Krka nebo do NP Kornati.

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Sv. Filip i JakovV okolí najdete národní a přírodní parky s možnostmi procházek a cyklovýletů. Samozřejmostí je možnost plavání a potápění. Ze sportů si zde můžete užít plážový volejbal, tenis nebo fotbal. V okolí je několik ostrůvků. Na některé se dá dojet šlapadlem.

Svatý Filip i Jakov DSC02222 DSC02261


Malebné letovisko se nachází severně od Biogradu na Moru. Zaujme klidnou atmosférou, průzračným čistým mořem, pěknými plážemi a okolní přírodou. Je vhodné pro rodiny s malými dětmi, páry i seniory. Ocení ho ti, kdo hledají klidnou dovolenou a krásné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nabízí relax a dočerpání energie. Najdete tu půjčovnu člunů, pizzerie, restaurace, kavárničky i pekárny. Na pláži je možnost zapůjčení šlapadla. Pro děti je určeno hřiště a prolézačky. V okolí se pěstuje vinná réva a zelenina.