Španělsko dovolená 2024 - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Španělsko dovolená 2024

Španělsko je zemí bohatou na kulturní dědictví, ohromující architekturu a nádherné pláže. Naše zájezdy luxusními autobusy do Španělska vám umožní objevit to nejkrásnější. Ať už toužíte po dovolené plné objevování památek, kulturního bohatství a gastronomických požitků, nebo po relaxaci na pláži a odpočinku pro tělo i duši, Španělsko má pro každého co nabídnout. CK Kalousek & Williams vám nabízí špičkovou kvalitu dopravy pro vaše nezapomenutelné dovolenkové zážitky. Naše luxusní autobusy jsou vybaveny pohodlnými sedačkami, klimatizací a zázemím pro maximální komfort během cesty i pro tu nejnáročnější klientelu.

Náš cíl je přivést vás k těm nejzajímavějším a nejkrásnějším místům Španělska a poskytnout vám nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství a objevování. Rezervujte si termín vašeho luxusního autobusového zájezdu do Španělska a připravte se na dovolenou, která vám navždy zůstane v srdci!

Nabídka zájezdů na rok 2024 se postupně doplňuje. Nemějte strach, že zatím nevidíte zájezd do své oblíbené lokality. V průběhu měsíce prosince bude nabídka kompletní. Sledujte nás na sociálních sítích (Facebook, Instagram) a nic vám neunikne.Objevte krásy Španělska...

Lloret de Mar

Španělsko

Santa Susanna

Španělsko

Calella de la Costa

Španělsko

Malgrat de Mar

Španělsko

Blanes

Španělsko