Úvod Doprava

DopravaObjednávky dopravy - dispečer: 731 185 044, doprava@ckkalousek.cz

Doprava je zajišťována luxusními, bezpečnými a pohodlnými autobusy značky Scania a Bova, které jsou pravidelně servisovány ve značkových servisech. Autobusy řídí kvalifikovaní řidiči s dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní autobusové dopravy. CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s vlastní vozy pro přepravu 49 až 67 osob a 3 minibusy 8 + 1 pro zajištění svozů z dalších nástupních míst, která nejsou na základních trasách.
Nabídku mohou využít například školy, sportovní oddíly, různé spolky, firmy a podobně. Náš vozový park zaručuje 100% kvalitu i pro tu nejnáročnější klientelu. Rádi Vám naplánujeme nejvhodnější trasu do zahraničí, ale i po ČR. Zajistíme veškeré poplatky spojené s dopravou. Možnost využití ski boxu nebo cyklo vleku pro 45 kol.

Nabízíme:

  • luxusní a pohodlné autobusy, čisté s pravidelným servisem,
  • zkušené a příjemné řidiče, kteří dobře znají všechna nástupní a výstupní místa,
  • velké zavazadlové prostory, polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy,
  • lednici, občerstvení – teplé a studené nápoje,
  • WiFi, TV s DVD, CD, klimatizaci, toaletu,
  • pohotovostní linku pro případ nenadálé situace,
  • profesionalitu.

Nadpis BUS


Cesta z ČR (Brna) na Makarskou riviéru trvá přibližně 14 hodin, dle aktuálního silničního provozu. Délka cesty se liší v závislosti na odjezdovém místě.

Odjezd v pátek (návrat v neděli) a v pondělí (návrat ve středu).

Výstupní místa - Chorvatsko:

SPLIT - PODSTRANA - JESENICE - MALI RAT - ORIJ - DUGI RAT - DUĆE - OMIŠ - BRELA - BAŠKA VODA - BAŠKO POLJE - PROMAJNA - KRVAVICA - MAKARSKA - TUČEPI - PODGORA - DRAŠNICE - IGRANE - ŽIVOGOŠĆE.

Další výstupní místa po dohodě se zaměstnanci CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Nadpis Španělsko

Doprava je zajišťována pohodlnými zájezdovými autobusy s klimatizací, WC, DVD a občerstvením. K cestě do Španělska využíváme partnerské dopravce.

Cesta z Prahy (odjezd v cca 8:30 hodin) trvá přibližně 22 - 23 hodin dle aktuálního silničního provozu.

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa A: Děčín - Ústí nad Labem - Teplice - Bílina - Most - Chomutov - Kadaň - Klášterec nad Ohří - Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary - Sokolov - Cheb.

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa B: Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Praha - Beroun - Žebrák - Rokycany - Plzeň - Rozvadov/Sv. Kateřina.

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa C: Tišnov - Kuřim - Brno - Velké Meziříčí - Jihlava - Humpolec - Praha - Beroun - Hořovice (Žebrák)- Plzeň - Rozvadov/Sv. Kateřina.

SVOZOVÁ MÍSTA ZA PŘÍPLATEK 300 Kč: Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, České Budějovice, Písek.

Nadpis Poznávací

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa A: Kostelec nad Orlicí - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim nebo Holice - Pardubice - Hradec Králové - Praha.

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa B: Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim nebo Holice - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.

Důležitá upozornění k autobusové dopravě

CK si vyhrazuje právo v případě neodvratitelné situace, které nemohla zabránit, použít pro jízdu autobus jiného typu od spolupracující CK nebo dopravce. Doprava do středisek je řešena návozovou formou, tzn. že autobusy dopraví klienty na místa pobytu během dopoledne a po povinné bezpečnostní přestávce se v odpoledních či večerních hodinách vrací zpět do ČR s klienty z předcházejících turnusů. Doprava je většinou zajišťována přímo k objektu. V místech, kde místní komunikace neumožňuje příjezd až k objektu, využíváme mikrobusy či osobní auta místních dopravců.

Limit pro zavazadla

Vhledem k tomu, že objem zavazadlových prostorů v autobusech je limitován a z důvodů Vaší bezpečnosti nesmí být autobus přetížen, omezte prosím počet a velikost přepravovaných zavazadel. Používejte pro cestu kufry a skladné tašky. Za běžnou velikost zavazadla považujeme 1 kufr nebo sportovní tašku o max. hmotnosti 15 kg + 5 kg příruční zavazadlo do autobusu. NADLIMITNÍ ZAVAZADLO BUDE VYLOUČENO Z PŘEPRAVY, PŘÍPADNĚ BUDE PŘEPRAVENO ZA POPLATEK 500 Kč/zavazadlo. Je zakázáno přepravovat nerosty, minerály, faunu a flóru, pokud se nejedná o suvenýry zakoupené v obchodech s pokladním dokladem. Z přepravy jsou vyloučeny plynové nebo kyslíkové bomby, zavazadla překračující celní limity (kartony cigaret, piva nebo jiného alkoholu, zbraně, omamné a chemické látky) a domácí zvířata. CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo odmítnout k přepravě nadměrná zavazadla.


Přeprava dětí

Po celou dobu jízdy je každý cestující, včetně dětí, povinen připoutat se bezpečnostními pásy a řídit se pokyny řidičů.
Na většině sedadel jsou pouze dvoubodové pásy, není tedy možné ukotvení autosedačky. Cestování dětí v autosedačce nebo s podsedákem není u zájezdových autobusů povinné.

Upozornění k nástupním místům

Svozy mohou být zabezpečovány partnerskými CK nebo dopravci, mikrobusy či osobními auty. Počítejte s přestupní dobou 0,5 - 2 hodiny. CK si vyhrazuje právo na úpravu nástupních míst dle počtu přihlášených osob nebo právo na úplné zrušení nástupního místa v případě nižšího počtu osob (4 a méně). Změnou nebo zrušením nástupního místa nevzniká klientovi nárok na jednostranné odstoupení od smlouvy bez povinnosti uhrazení příslušných stornopoplatků dle Všeobecných smluvních podmínek CK Kalousek.

Volitelné příplatky k autobusové dopravě

Přeprava jízdního kola: 1 000 Kč (vždy po domluvě s CK).

Místenka v autobuse: 100 Kč (zajistí Vám sedadlo dle vašeho přání).