Úvod Kdo jsme

Kdo jsme

CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
IČ: 06293514
DIČ: CZ06293514
OR vedený u Městského soudu v Praze


CK Kalousek působí na českém trhu již 31. sezonu. Od 1. 1. 2018 bylo dosaženo za účasti zahraničního partnera vyšší právní formy - akciová společnost s novým názvem CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Specializujeme se především na zájezdy do oblíbeného Chorvatska (vlastní i autobusovou dopravou) a slunného Španělska (vlastní i autobusovou dopravou). Nabízíme také řadu jednodenních nebo vícedenních poznávacích zájezdů po celé Evropě. Významnou část nabídky tvoří zájezdy do Velké Británie zejména pro školy, ale i další skupiny (více ZDE).

Doprava je zajištěna vlastními, bezpečnými, moderními a pravidelně servisovanými, pohodlnými zájezdovými autobusy značky Scania a Bova (více ZDE). Pro sezonu 2020 máme v nabídce 31 nástupních míst z České republiky do Chorvatska. Odjezdy z ČR jsou v hlavní sezoně vždy každý pátek a pondělí (návrat do ČR v neděli a ve středu). V prodeji jsou také samostatné jízdenky do Chorvatska.

Cílem CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. je především udržovat stálou a kvalitní nabídku za dobrou cenu. Budeme potěšeni, pokud si z naší nabídky vyberete a budete se z dovolené vracet odpočatí a spokojení. Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru a těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv zaměstnanců CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s..


Kdo jsme