Podgora - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Podgora – oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry, ležící cca 9 km jihovýchodně od Makarske pod pohořím Biokovo. Podgora Vás především pohltí svou přírodní krásou, nádhernými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Pobřežní promenáda je lemována vzrostlými palmami. Na pobřeží je také celá řada stylových restaurací, barů, obchůdků, pošta, pekárny, turistické centrum, směnárny a bankomaty. Sportovní nadšenci mohou využít tenisový kurt, volejbalové hřiště, vodní sporty (potápění, vodní lyžování, windsurfing, veslování). Podgora nabízí také možnost volitelných výletů do okolí. Letovisko doporučujeme všem, kteří upřednostňují rušnější místo se spoustou zábavy a sportovního vyžití.

Je pro vás pohodlnější autobus nebo využití vlastní dopravy? Na tom nesejde. V obou případech vám nabízíme kvalitní ubytování v pokojích, studiích a apartmánech. Využijte naší nabídky a užijte si dovolenou u moře s výhledem na nádherná panoramata pohoří Biokovo!

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Podgora

Během léta nabízí Podgora řadu kulturních událostí a festivalů. Nejznámější slavnost se koná v polovině srpna v den svátku svatého Vincenta, patrona města. Oblíbené jsou také Rybářské večery s živou dalmatskou hudbou. Podgora nabízí bohatou gastronomickou scénu, kde si můžete vychutnat autentickou chorvatskou kuchyni. Vychutnejte si čerstvé mořské plody, grilované speciality, místní sýry, olivy a vyhlášená chorvatská vína. Restaurace a taverny vám přinesou skutečnou chuť Chorvatska.

.