Igrane - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Igrane – malé, romantické, typicky chorvatské letovisko na Makarské riviéře leží na zalesněném poloostrůvku ve svahu nad mořem cca 7 km jihovýchodně od Podgory a celé je obklopeno olivovými háji.

Střed městečka tvoří mnoho velmi dobře zachovaných starých kamenných domů a typických uliček. Na promenádě lemované piniemi a palmami naleznete obchůdky, kavárny a restaurace, které lákají k příjemnému posezení a ochutnávce místních specialit.
V Igrane je přístav, kde mohou kotvit malé jachty. Překrásná 1,5 km dlouhá a 200 m široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro nejmenší návštěvníky. Stín zde zajišťují vzrostlé borovice. Průzračně čisté moře a romantické zátoky jsou vhodné pro potápění.

Je pro vás pohodlnější autobus nebo využití vlastní dopravy? Na tom nesejde. V obou případech vám nabízíme kvalitní ubytování v pokojích, studiích a apartmánech. Využijte naší nabídky a užijte si dovolenou u moře za super ceny!

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Igrane


Památky Igrane:
  • Kostelík sv. Mihovila - nejvýznamnější středověká památka na pobřeží Makarské riviéry z 11. století, nacházející se nad městečkem mezi prastarými olivovníky v pohoří Biokovo cca 300 m n. m.
  • Kostel Gospe od Ružarija – překrásný kostel z roku 1752 se štíhlou zvonicí.
  • Zalina věž – jedna z nejcennějších památek Igrane vybudovaná v době Kandijské války. Jméno dostala po igranském mladíkovi Zale Antičićovi, který vedl vojska na obranu proti Turkům. I když je stará přes 400 let, je velmi dobře zachovná.
  • Palác rodiny Šimić-Ivanišević – barokní letní sídlo z roku 1760.
86959799