Krásy rakouského Hallstattu - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Krásy rakouského Hallstattu

Varianty zájezdu č: 674623

Doprava:
Termín:
Počet dospělých:
Počet dětí:
01
1 denní zájezd od 5.10.2024 a dalších 1 termín Rakousko Rakousko Vídeň
Doprava: autobusem
Strava: vlastní
Ubytování: bez ubytování
Oblast Hallstattu je jako stvořená pro milovníky historie, přírody i horské turistiky. Hallstatt je malá vesnice s méně než 1000 obyvateli na břehu Halštatského jezera v oblasti Solná komora. Leží v nadmořské výšce 500 m n. m.

Doprava: autobusem

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou – Vamberk – Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Vysoké Mýto – Chrudim NEBO Holice – Hradec Králové – Praha – Tábor - České Budějovice.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné
  • místenku v autobuse 200 Kč/osoba/obousměrně
  • komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 40 Kč/dospělá osoba, 32 Kč/dítě do 18 let

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z ČR v pozdních nočních hodinách
Po příjezdu do Obertraunu výjezd lanovkou na horu Krippenstein, odkud budete mít Dachsteinský a Hallstattský ledovec jako na dlani. Lanovka k „5 Fingers“ (dítě (7-16 let) cca 30 €, studenti (17-19 let) cca 36 €, dospělí cca 42 € ) „5 Fingers“ (5 prstů). Na každém z prstů si můžete vyzkoušet svoji odvahu, projít se nad propastí a vychutnat si úchvatný pohled na Hallstattské jezero, které se stáčí mezi horami Solné komory. Přístav v Obertraunu a odtud lodí do Hallstattu.(cca 11 €) Městečko Hallstatt, které leží u Hallstattského jezera. Při prohlídce s průvodcem uvidíte kostnici z 16. století, gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, hlavní náměstí Marktplatz a tradiční domy. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídkovou plošinu nad městem a individuální návštěvy solných dolů. Lanovka Skywalk (dítě (4-15 let) cca 10 €, dospělí 21 €)
Odjezd navečer. Návrat v nočních hodinách.
Nebyly nalezeny žádné recenze

říjen 2024

05.10.24 so sobota - sobota
  autobusem       vlastní
1 799 Kč
cena za 1 den