Úvod Destinace Rakousko Tullnské a Kittenberské…

Tullnské a Kittenberské zahrady

0
Kittenberské zahrady
květen 2021dnídopravastravacena zájezdulast minutefirst minuterezervace
14.05. (pá) - 17.05. (po)4 dnysnídaně2 699 Kč2 564 Kč Kalkulace a rezervace

Cena zahrnuje

  • * dopravu autobusem
  • * 1x ubytování v hotelu
  • * 1x snídani
  • * služby průvodce
  • * pojištění CK proti úpadku
  • NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim nebo Holice - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.

Cena nezahrnuje

  • * vstupné
  • * komplexní cestovní pojištění 120 Kč/dospělá osoba, 100 Kč/dítě do 18 let

Program zájezdu

1. den:odjezd v nočních až časných ranních hodinách.
2. den:zámek Rosenburg – rozsáhlý renesanční zámecký komplex s historickými sály a komnatami, vzácnými obrazy a starožitnostmi a největším rytířským turnajovým kolbištěm v Evropě. Tullnské zahrady – přes 40 vzorových zahrad s potoky a koupacími jezírky rozprostírající se na ploše cca 50 ha. Krásný výhled na celý rozlehlý areál je z 30 m vysoké stezky korunami stromů. Krems (Kremže) – krátká zastávka v historickém městečku proslulém výrobou hořčice.
3. den:benediktinský klášter Göttweig – jeden z nejstarších a nejdéle fungujících staveb tohoto typu v Rakousku, jehož součástí je restaurace s vyhlídkovou plošinou s nádherným panoramatickým výhledem na údolí Dunaje a Wachau. Kittenberské zahrady – jedna z nejkrásnějších expozic v Rakousku – více než 30 tematických zahrad s tisíci květy růží, zahradou leknínů, umělců, pokušení, ohně, slunce nebo duhy, toskánskou nebo japonskou zahradou a mnoho dalších. Barokní klášter Klosterneuburg – jedno z nejvýznamnějších sakrální a kulturních center Rakouska se světoznámým Verdunským oltářem – nejlépe zachované středověké umělecké dílo svého druhu a rakouskou korunovační korunou uloženou v místní pokladnici. Odjezd vpodvečer.
4. den:návrat v nočních až časných ranních hodinách.

Číslo zájezdu: 31AT513C

RakouskoRakousko
Délka zájezdu: 4 dny
Doprava: autokarem
Strava: snídaně
Ubytování: hotel
Cena od: 2 564
Původní cena od: 2 699
Sleva 5%: -135