Úvod Destinace Slovensko Aquathermal Senec

Aquathermal Senec

0
01
listopad 2019dnídopravastravacena zájezdulast minutefirst minuterezervace
09.11. (so) - 09.11. (so)1 denvlastní799 Kč759 Kč Kalkulace a rezervace

Cena zahrnuje

  • * doprava autobusem
  • * služby průvodce

  • ODJEZDOVÁ MÍSTA: Týniště nad Orlicí - Hradec Králové – Pardubice – Chrudim/Holice – Vysoké Mýto – Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Svitavy – Brno.

Cena nezahrnuje

  • * vstupné
  • * komplexní cestovní pojištění 30 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě do 12 let/den

Aquthermal Senec se nachází ve známém letovisku Slunečná jezera v Senci. Během celého roku poskytuje odpočinek, relaxaci a zábavu v příjemném prostředí vyhledávaného letního střediska.

Aquathermal Senec nabízí návštěvníkům celoročně teplou vodu v 8 bazénech s teplotou vody 28-38°C. Krytá část, která poskytuje i zimní provoz, má dvě nadzemní podlaží. V bazénové hale je rekreační bazén s atrakcemi, klidový bazén a dětský bazén. Součástí Aquaparku je také saunový svět (ruská sauna, aromatická parní sauna, solná sauna, turecká sauna, bambusová sauna, finská sauna, 2 infra sauny, 3 výřivky, Kneippova koupel), Rovněž během celého roku je možné využít cca 80 m dlouhý tobogan.

Program zájezdu

1. den:Odjezd v časných ranních hodinách.
Dopoledne příjezd do termálního koupaliště Senec, celodenní koupání a relaxace. Bazény (28 - 38°C), tobogán, dětský bazén, sauny. Odjezd vpodvečer. Návrat do ČR v nočních hodinách.

Číslo zájezdu: 29SK531C

SlovenskoSlovensko
Délka zájezdu: 1 den
Nejbližší odjezd: od 9.11.2019
Doprava: autokarem
Strava: vlastní
Ubytování: různé
Cena od: 759
Původní cena od: 799
Sleva 5%: -40