Úvod Destinace Slovensko Slovensko - Liptov

Slovensko - Liptov

0
Liptov
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • * dopravu autobusem
  • * 3x ubytování v hotelu
  • * 3x polopenzi
  • * služby průvodce
  • NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim (nebo Holice) - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.

Cena nezahrnuje

  • * vstupné
  • * komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 120 Kč/dospělá osoba, 100 Kč/dítě do 18 let

Program zájezdu

1. den:odjezd v brzkých ranních hodinách.
Hrabovo – výjezd lanovkou na Malino Brdo, procházka do vesničky Vlkolínec (UNESCO) v nadmořské výšce 720 m - pozoruhodně zachovalý komplex typické dřevěné roubené architektury, který je světovým unikátem a zpět do Hrabova.
Podsuchá – procházka k Brankovskému vodopádu - národní přírodní památka, 60 m vysoký vodopád na Kurucké skále.
2. den:Ružomberok – prohlídka centra města s historickou neobarokní radnicí z roku 1895, která byla prohlášena za národní přírodní památku.
Lázně Lúčky – procházka k Lúčanskému vodopádu - 12 m vysoký kaskádovitý vodopád padající do malých jezírek z vrchního okraje travertinovém terasy.
Liptovský hrad - zříceniny hradu z 13. století, který býval nejvýše postaveným hradem na Slovensku.
3. den:Nízké Tatry – Demänovská jeskyně svobody - která očaruje návštěvníky bohatou výplní rozličných barev, tajuplným tokem podzemní říčky Demänovky i čarokrásnými jezírky. Je nejvíce navštěvovanou zpřístupněnou jeskyní na Slovensku.
Vrbické pleso – největší přírodní ledovcové jezero v Nízkých Tatrách v nadmořské výšce 1 113 m. Nenáročná procházka naučnou stezkou okolo jezera.
Bešeňová – koupání v termálních lázních – 9 celoročních bazénů (4 s termální vodou, 5 s čirou vodou) s teplotou 26 – 40°C a vodními atrakcemi, adrenalinová zóna s tobogány, dětské vodní atrakce, bazén s umělým vlnobitím, vodní bar.
4. den:pltě na Váhu historicky nejznámějším úsekem – strečnianskou úžinou, délka splavovaného úseku je 7 km, hrad Strečno – zřícenina hradu leží na vápencové skále ve výšce 420 m n. m. s nádherným výhledem do okolí.
Návrat ve večerních hodinách.

Číslo zájezdu: 31SK527C

SlovenskoSlovensko
Délka zájezdu: 4 dny
Doprava: autokarem
Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od: 5 699